Czas i koszty dostawy

Zamówienia realizujemy na dwa sposoby:

  • Dostawa z montażem i wniesieniem w okolicach Warszawy (w naszym rejonie działania) jest wykonywana przez nasze ekipy transportowo-montażowe i jest realizowany w około 3 dni od dotarcia mebli do naszego magazynu w Ząbkach. Każdy producent ma własne terminy realizacji uzależnione od stanów magazynowych i możliwości produkcyjnych. Po przyjęciu mebli w magazynie, nasz pracownik kontaktuje się z Państwem w celu umówienia terminu realizacji. Dodatkowo w przeddzień przypominamy i potwierdzamy szacowany czas przybycia, są to zazwyczaj przedziały 2 godzinne.
  • Sama dostawa mebli, bez wniesienia i montażu jest realizowana przez firmy kurierskie. Termin realizacji zależy wyłącznie od tempa produkcji i zapasów magazynowych. O wysyłce będą Państwo informowani w osobnych wiadomościach. O ile firma kurierska daje taka możliwość, udostępniamy również link do śledzenia przesyłek.
  • Koszt samej dostawy wynosi 60 zł brutto w przypadku skorzystania z kuriera meblezmontazem.pl w naszym rejonie działania oraz 99 zł brutto korzystając z jednej z firm kurierskich. Koszt usługi wnoszenia i montażu jest naliczany dodatkowo.
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl