Promocje
Komoda Barcelona Pinio z montażem
Komoda Barcelona Pinio z montażem
1 459,00 zł 1 300,00 zł
szt.
Regał mały Barcelona Pinio z montażem
Regał mały Barcelona Pinio z montażem
1 259,00 zł 1 130,00 zł
szt.
Szafa 4-drzwiowa Barcelona Pinio z montażem
Szafa 4-drzwiowa Barcelona Pinio z montażem
1 899,00 zł 1 689,00 zł
szt.
Łóżeczko 120 x 60 Barcelona Pinio z montażem
Łóżeczko 120 x 60 Barcelona Pinio z montażem
869,00 zł 780,00 zł
szt.
Regał duży Barcelona Pinio z montażem
Regał duży Barcelona Pinio z montażem
1 509,00 zł 1 450,00 zł
szt.
Sonda
Jak możemy ulepszyć nasz sklep?

Przenieśmy się w magiczny świat dziecięcej wyobraźni, stwórzmy dla naszych pociech przytulne miejsce do spania, sekretne miejsce na czytanie bajek oraz idealną bazę na nocne harce z przyjaciółmi. Łóżko domek to prawdziwe łóżko z marzeń.

Projektując ten model łóżka staraliśmy się przenieść w magiczny świat dziecięcej wyobraźni, przypomnieć sobie jak sami byliśmy dziećmi, co sprawiało nam radość, dawało poczucie beztroski i bezpieczeństwa. Każdy z nas marzył o swojej bazie, sekretnym miejscu, wymarzonym domku. Łóżko domek łączny w sobie magię dzieciństwa, funkcjonalność oraz nowoczesny design. Może pełnić funkcję sypialni, ale również miejsca zabaw, czytelni czy też, dzięki funkcji dodatkowego spania, wspaniałego miejsca na nocne harce z przyjaciółmi. Łóżko domek to prawdziwy domek z dziecięcych marzeń.

Łóżko domek z drewna sosnowego malowane jest lakierem bezbarwnym i prezentujemy je w dwóch rozmiarach: 160 x 70 cm oraz 200 x 90 cm oraz w dwóch wersjach wysokości zamontowania materaca. Klient sam decyduje o wysokości montażu. W przypadku wyboru wyższej opcji łóżka, można do niego dokupić uniwersalną szufladę z naszej oferty w wybranym rozmiarze łóżka. Dzięki możliwości włożenia materaca do obu szuflad, mogą one pełnić funkcję drugiego spania.

Do łóżka dedykowane są również cztery rodzaje barierek, w różnych stylach i kolorach. Barierki można dowolnie konfigurować, montować i demontować. Po demontażu zostają tylko niewielkie otwory po wkrętach, w niewidocznych miejscach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl